HX925 یکی از بهترین و با کیفیت ترین تلویزیون های سه بعدی سونی با نور پس زمینه LED و ضخامت کم است. از مهم ترین تکنولوژی های به کار رفته در HX925 می توان به ویژگی Full Array و Local Dimming همزمان، که موجب افزایش عمق رنگ مشکی و ایجاد تصویر با کیفیت بالاتر می شود، اشاره کرد. در ادامه مشخصات کامل و کیفیت تصویر این تلویزیون را بررسی خواهیم کرد.

از مهمترین ویژگی های HX925 که آن را از تلویزیون های دیگر مجزا می کند، می توان به وجود دو ویژگی Full LED و Local Dimming تلویزیون که سونی از آنها با عنوان Intelligent Peak LED یاد می کند اشاره کرد. برای درک بهتر عملکرد تلویزیون هایی که Full Array و Local Dimming هستند ابتدا مقاله "هر آنچه درباره LED TV ها باید بدانید" را مطالعه کنید.
بررسی کلی و اعلام قیمت

سونی هر ویژگی جدیدی از Local Dimming و Full Array گرفته تا پورت USB پخش فیلم، عینک جدید و سبک سه بعدی و ... را در این تلویزیون به کار برده است. بنابراین به جرات می توان گفت که این تلویزیون یکی از بهترین دستگاه های سونی است. کیفیت تصویر HD این تلویزیون خیلی بهتر از کیفیت تصویر SD است. اما ریموت کنترل تلویزیون خیلی زیبا نیست. رنگ ها در تلویزیون بسیار زیبا و شفاف نمایش داده می شویند و سرعت پاسخگویی تلویزیون بالاست. Input Lag تلویزیون برای بازی ها کمی زیاد است و اگر خیلی به تصاویر بازی ها دقت می کنید ممکن است متوجه این ایراد شوید. تکنولوژی به کار برده شده برای نمایش تصاویر سه بعدی، Active Shutter است.

کیفیت تصویر سه بعدی نسبت به تلویزیون های دیگر سونی بهتر است. عینک سه بعدی این تلویزیون نیز نسبت به مدل های دیگر کمی سبک تر می با شد ولی این مقدار خیلی محسوس نیست و اگر عینک را مدت زیادی روی بینی خود بگذارید، دچار خستگی چشم و بینی می شوید. در کل اگر هزینه تلویزیون برای شما خیلی اهمیت ندارد، خرید HX925 را به شما توصیه می کنیم.